Çamaşır makinesi servisi, çamaşır makinenizde meydana gelen arızaların giderilmesi için size gereken yardımı sağlar. Çamaşır makinesinin bozulması günlük hayatınızda ciddi manada aksamalara sebep olur. Yıkanmayan çamaşırlar nedeniyle işe giderken ya da dışarıya çıkarken temiz kıyafet bulmakta zorlanırsınız. Aynı zamanda üniforma, okul kıyafeti gibi acil yıkanması gereken kıyafetler varsa işiniz daha da zorlaşır. Çamaşır makinesi servisi olarak uzun yıllardan beri sürdürdüğümüz hizmetlerimiz sayesinde her zaman size gereken desteği sağlıyoruz. Bu sayede en ufak bir arızada bize ulaşabilir ve tekrar cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çamaşır makinesi modelleri eskiden yeniye pek çok özelliğe sahiptir. Yeni makineler dijital donanımlar taşır. Ancak arızalanmaları da daha kolay olur. Eski tip cihazlar genellikle daha az özelliğe sahip olsa da dayanıklılık yönüyle daha iyi oldukları söylenebilir. Çamaşır makinesi tamircisi firmamız tüm modelleri kolayca tamir eder ve gerekli durumlarda parça değişimlerini gerçekleştirir.

Çamaşır Makinesi Servisi Hangi Arızalarda Çağrılır?

Çamaşır makinesi servisini tüm arızalarda çağırabilirsiniz. En çok karşılaşılan arızaların başında ayakların kayması ve makinenin çalışırken hareket etmesi gelir. Bu sorunun giderilmesi için ayak değişimi yapılmalı ve kaymaz taban yapısına sahip ayaklar kullanılmalıdır. Bir diğer arıza ise su almama sorunudur. Bu sorun hortum tıkanması, kapağın tam olarak kapanmaması ya da su kesilmesi gibi nedenlerden kaynaklanabilir.

Çamaşır makinesi tamircisi olarak sık karşılaştığımız bir diğer problem suyu boşaltmamadır. Hortumun ya da filtrenin tıkanması, pompa motorunun bozulması gibi durumlar buna sebebiyet verebilir. Bunun yanı sıra gürültülü ya da sarsıntılı çalışma, su kaçırma gibi çok sayıda problem söz konusu olabilir. Çamaşır makinesi servisi olarak her soruna doğru müdahaleyi yapıyoruz.

0 541 481 06 97

Çamaşır Makinesinin Bozulmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Çamaşır makinesinin bozulmaması için kullanım sırasında bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Bunların başında makineyi aşırı doldurmamak gelir. Aynı zamanda deterjanı ve yumuşatıcıyı size tavsiye edilen ölçülerde koymanızda fayda vardır. Suyunuz kireçli ise düzenli olarak kireç önleyici kullanmalısınız. Aksi takdirde kireçlenme nedeniyle makineniz bozulabilir.

Çamaşırlarınızın cebinde herhangi bir şey kalmaması için makineye atmadan önce kontrol etmelisiniz. Kıyafetlerinizin cebinde bulunan bozuk paralar, tokalar filtre kısmının tıkanmasına sebep olur. Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise sadece çamaşır yıkamak için üretilen makinenizi amacı dışında kullanmamaktır.

Hangi Marka Çamaşır Makinelerini Tamir Ediyoruz?

Farklı marka ve model çamaşır makinesinin tamiratı konusunda bize başvurabilirsiniz. Çamaşır makinesi tamircisi olarak hizmet veren firmamız sayesinde farklı marka ve modeldeki cihazlarınız en kısa sürede kullanılabilir bir yapıya kavuşur. Her zaman en kaliteli malzemelerle ve profesyonel işçilikle parça değişimlerini gerçekleştirdiğimiz için tekrar aynı arızalarla karşılaşmazsınız.

Siemens, Arçelik, Bosch gibi farklı markaların farklı modellerini, çamaşır makinesi servisimiz sayesinde değiştirmek zorunda kalmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Yeni bir makine satın almanın maliyetlerini düşündüğünüzde onarım yaptırmak her zaman daha avantajlıdır. Profesyonel çalışanlarımız alanlarında deneyimli oldukları için cihazlarınıza hiçbir zarar vermeden onarımı gerçekleştirir.

Çamaşır Makinesi Servisi Fiyatları

Çamaşır makinesi servisi fiyatlarında her zaman en uygun seçenekleri sunan firmamızdan bütçenizi sarsmadan destek alabilirsiniz. Fiyatlar, parça değişimi gibi durumlarda farklılaşır. Bazı parçaların fiyatları yüksek olduğu için servis fiyatları da artar. Aynı zamanda sizden işçilik maliyetleri de alınır. Fiyat bilgisi için ilk önce ekibimizin makinedeki sorunun ne olduğunu anlaması gerekir. Size gerekli inceleme yapıldıktan sonra fiyat verilir. Bu fiyatı kabul etmeniz durumunda gerekli onarım sürecine başlanır. Hemen iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.