Buzdolabı servisi, buzdolabınızda meydana gelen arızalarda başvurabileceğiniz en doğru adrestir. Buzdolapları yiyeceklerinizin her zaman taze kalmasını sağlayan elektronik aletlerdir. Kiminin evinde yirmi, otuz yıllık buzdolapları varken kimileri yeni ve dijital özelliklere sahip modelleri kullanır. Eski ya da yeni model olduğu fark etmeksizin en ufak bir arıza söz konusu olduğunda her zaman servisimize başvurmalısınız.

Buzdolaplarında meydana gelen arızalar, günlük hayatınızı ciddi manada aksatır. Bu nedenle tamiratının bir an önce yapılması gerekir. Buzdolabı tamircisi olmadan kendi başınıza bazı işlemleri yapmaya kalkmanız halinde can güvenliğinizi riske atabilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşü olmayan arızalara da sebebiyet verebilirsiniz. Bu nedenle beyaz eşya tamircisi olarak yıllardır hizmet veren firmamızla iletişime geçerek sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Buzdolabı Servisi Hangi İşlemleri Yapar?

Buzdolabı servisi olarak tüm arızalarda sizlerin yanındayız. Daha önce olmayan bir ses, su kaçırma, dondurucunun çalışmaması gibi durumlarda size destek oluyoruz. Buzdolabı tamircisi olarak en sık karşılaştığımız sorunlardan biri de eskiyen lastiklerdir. Lastiklerin eskimesi ve aşınması nedeniyle kapağın kapanması mümkün olmaz.

Soğutmama sorunu da sıklıkla rastlanan durumlardan biridir. Bu durumun nedeni gazın tükenmesi ya da motor arızası olabilir. Fan motorunda meydana gelen sorunlar aşırı ısınma ve gürültülü çalışma gibi durumlara sebebiyet verir. Termostat arızası kaynaklı olarak meydana gelen buzlanma da karşılaşabileceğiniz bir diğer durumdur.

Yukarıda bahsettiğimiz arızalar ya da farklı sorunlar durumunda alanında uzman olmayan bir beyaz eşya tamircisi ile çalışmak zararınızı daha da artırır. Bu nedenle bugüne kadar farklı modellerde buzdolaplarını profesyonel bir şekilde tamir etmeyi başarmış olan ve her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan servisimize ulaşabilirsiniz.

0 541 481 06 97

Buzdolabı Servisini Ne Zaman Çağırmalıyım?

Buzdolabı servisini en ufak bir sorunda hemen çağırmalısınız. Mevcut sorunlar zamanında müdahale edilmediği takdirde daha da içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Bunun yanı sıra yiyecekleriniz ve içecekleriniz de bozulabilir. Tüm yaz uğraşıp dondurucuya attığınız sebzeler ya da kurban bayramında poşetleyip dolaba attığınız etler bozulduğunda, maddi kaybınız da çok fazla olur. Bu nedenle vakit kaybetmeden iletişim numaralarımızdan bizi aramalısınız.

Buzdolabımda Arıza Olduğunu Nasıl Anlarım?

Buzdolabınızda arıza olduğunu anlamak için olağan dışı durumlara dikkat etmelisiniz. Gürültülü çalışma, su sızdırma ve soğutma gibi problemler kolayca anlaşılır. Ancak bazı problemler kendini hemen belli etmeyebilir. Isınma gibi problemleri anlamak için detaylı bir inceleme yapmalısınız.

Buzdolabının Arızalanmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Buzdolabının arızalanmaması için kullanma talimatlarına uygun hareket etmek gerekir. Rafları aşırı doldurmamak, yiyecekleri sızıntı yapmayacak ve dökülmeyecek şekilde yerleştirmek gibi detaylara dikkat ederek uzun ömürlü bir kullanım şansı elde edebilirsiniz. Dökülen gıdaları vakit kaybetmeden temizlemeniz gerekir. Bunun yanı sıra kapağı uzun süre açık bırakmamak, temizlik sırasında ağır kimyasal kullanmamak dikkat etmeniz gereken diğer noktalardır.

Buzdolabı Servisi Fiyatları Ne Kadardır?

Buzdolabı servisi fiyatları yapılacak işleme göre değişiklik gösterir. Bazı durumlarda büyük parçaların ya da motorun değişmesi gerekebilir. Bu gibi durumlarda size önceden bilgi verilerek işlemi yaptırmak isteyip istemediğiniz sorulur. İşlemin maliyetine göre yeni bir buzdolabı almaya da karar verebilirsiniz. Ancak buzdolabı fiyatlarının da çok yüksek olduğu düşünüldüğünde onarım yaptırarak cihazınızı kullanmanız daha mantıklıdır. Buzdolabı tamircisi olarak hizmet veren servisimiz, her zaman uygun fiyatlarla size destek sunar. Bu sayede bütçenizi sarsmadan buzdolabınızdaki arızaları giderebilirsiniz. Beyaz eşya tamircisi olarak hizmet veren firmamıza istediğiniz zaman ulaşabilir ve profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.