Bulaşık makinesi servisi, bulaşık makinesinde meydana gelen arızaların giderilmesi, gerekli bakımların yapılması gibi işleri yerine getirir. Suların kireçli olması, bulaşıklarda bulunan atıklar ve hatalı kullanım gibi durumlar, makinenin arızalanmasına neden olur. Bu gibi durumlarda ilk etapta tabaklarınız, bardaklarınız tam yıkanmadan makineden çıkar. Bunun yanı sıra özellikle cam bardaklarınızın üzerinde lekeler meydana gelir.

Bulaşık makinesinde bazı durumlarda su kaçırma ya da program karışması gibi sorunlar olabilir. Bu gibi durumlarda hemen bulaşık makinesi servisinden destek almalısınız. Aynı zamanda her yıl makinenizin bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız, kullanım talimatlarına dikkat ederek kullanmanız son derece önemlidir. Böylece arızları en başından önleyebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi Hangi Arızaları Giderir?

Bulaşık makinesi tamircisinden arıza ne olursa olsun destek alabilirsiniz. Servis yetkililerimize arızayı detaylı olarak anlatmanız, sorunun doğru bir şekilde tespit edilmesi açısından son derece önemlidir. Yetkililerimiz makinenizi detaylı bir şekilde inceler. Makinede sizin bildiğiniz hataların dışında farklı sorunlar olabilir. Bunun yanı sıra değişmesi gereken parçalar da var olabilir. Beyaz eşya tamircisi olarak servisimiz size tespit ettiği tüm sorunları ve değişmesi gereken parçaları bildirir. Size, yapılacak işlemlerin maliyeti hakkında da bilgi verilir. Bu sayede işlemi yaptırıp yaptırmamak noktasında kararınızı verebilirsiniz.

Hangi Bulaşık Makinesi Markalarını Tamir Ediyoruz?

Tamir ettiğimiz bulaşık makinesi markaları arasında çok fazla seçenek vardır. Arçelik, Bosch, Siemens, Beko gibi farklı markalara ait cihazların her türlü sorunu, bulaşık makinesi servisimizin alanında deneyimli çalışanları tarafından giderilir. Bazı markaların bazı modellerinde kronikleşmiş hatalar söz konusu olabilir. Bu nedenle cihazınızın tecrübeli bir göz tarafından incelenmesi gerekir.

Bulaşık makinesi tamircisi olarak her markaya uyumlu yedek parçalar kullanmaya özen göstermekteyiz. Kullandığımız tüm parçaların kaliteli olması sayesinde uzun vadede herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz ortadan kalkar. Bu sayede tekrar tekrar bakım-onarım maliyetlerine katlanmak zorunda kalmazsınız.

0 538 936 4807

Bulaşık Makinesinin Arızalanmaması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Bulaşık makinesinin arızalanmaması için kullanım talimatlarına uygun hareket etmek gerekir. Bulaşık makinesi deterjanı ve tuzu her zaman kullanılmalıdır. Parlatıcı gözüne sirke konulması; makine tuzu yerine limon tuzu kullanılması bazı arızalara sebebiyet verebilir. Porçöz ve çamaşır suyu gibi kimyasallar da makineniz için son derece zararlıdır. Makinenin yapısına uygun olarak üretilmiş deterjanlar ve tuzlar dışında herhangi bir malzeme kullanılmamalıdır.

Bulunduğunuz bölgede suların kireçli olması halinde bulaşık makinesi servisi yetkililerimizden su ayarını yapmasını istemelisiniz. Aynı zamanda uygun bir bulaşık makinesi temizleyicisi de kullanmalısınız. Tüm bu detaylar hakkında servis yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Kullanımı Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bulaşık makinesi kullanımı sırasında yerleştirilen parçaların pervaneleri engellememesine dikkat edilmelidir. Aynı zamanda bulaşıklarda makinede bulunan raf düzenine uygun şekilde ve suyun temasını engellemeyecek biçimde yerleştirilmelidir. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olmayan gereçler mutlaka elde yıkanmalıdır. Yerleştirme işlemi tamamlandıktan sonra pervanelerin tabaklara ve diğer mutfak gereçlerine değip değmediği kontrol edilmelidir. Son olarak kapağın da tam olarak kapandığından emin olmalısınız.

Bulaşık makinesinin bağlandığı güç kaynağı, makinenin gücüne uygun olmalıdır. Topraklanmamış ve arızalı prizler nedeniyle bulaşık makineniz zarar görebilir. Bu nedenle her zaman uyumlu bir güç kaynağına cihazınızı bağlamalısınız.

Bulaşık Makinesi Servisi Fiyatları

Bulaşık makinesi servisi fiyatları noktasında size en uygun seçenekleri sunan firmamızdan hizmet almak için yüksek maliyetlere katlanmanıza gerek kalmaz. Böylece arızayı kısa sürede gidererek makineyi tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Beyaz eşya tamircisi olarak hizmet veren firmamıza hemen iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.